به سايت اطلاعات.نت
خوش آمديد
 

 صفحه اول | روزنامه ها | گروهاي سياسی| ادب و هنر | راديو | موسيقی | تلويزيون | فايل هاي صوتی
وب لاگها
| كامپيوتر | مقالات مذهبی | ورزشی |  تاريخ وفرهنگ| تماس با ما  | بایگانی

نه شرقی نه غربی, نه تازی شدن را                براي  تو ای بوم بر دوست دارم


 

چاپ خبر  

 

یک هفته با امام زمان


 طنز اجتماعی:
شنبه :
امروز امام زمان چاه جمکران را ترک گفته و قدم بر زمین نهادند . قرار بود ایشان سوار بر اسب مسیر جمکران تا فرودگاه امام را طی کنند که به علت ازدحام جمعیت این امر میسر نگردید و ایشان را با هلی کوپتر به فرودگاه انتقال دادند . جمعیت در فرودگاه نیز موج میزد . آیت اله غضنفر خامنه ای رهبر انقلاب فرزند رهبر فقید ایت ا... علی خامنه ای اولین کسی بود که ایشان را در آغوش گرفت و پس از آن چراغعلی احمدی نژاد فرزند رییس جمهور فقید در حالی که لپ آقا را میکشید در کنار وی عکس یادگاری گرفت ! . سپس سرود ملی ایران نواخته شد و از آنجایی که طبق وصیت رهبر فقید ، سوره بقره بعنوان سرود ملی انتخاب شده بود حدود 2.5 ساعت نواختن سرود بطول انجامید . پس از ان ایت اله غضنفر شروع به سخنرانی کرد و به امت شهید پرور بابت اینهمه انتظار تبریک گفت . در ادامه مراسم، چراغعلی احمدی نژاد - که بتازگی نام لوسترعلی را برای خود برگزیده شروع به سخنرانی کرده گفت : مرحوم پدرم همیشه هاله ای از نور در اطراف خود میدید و ما اکنون این هاله را در اطراف امام زمان هم میبینیم . ما به شما قول داده بودیم آنقدر خون بریزیم و ادم بکشیم تا امام زمان بیاید و او اکنون روبروی شماست . پس از اجرای مراسم ، رهبر و رییس جمهور هر دو مصر بودند که امام زمان را به منزل خودشان دعوت کنند اما آقا گفتند که این مسئله را به اسب خود میسپارند و هر کجا را که اسب انتخاب کرد ... ! و از آنجایی که اسب ایشان 1400 سال علف ندیده بود بتاخت بسوی زمین چمن استادیوم آزادی حرکت کرد .

یکشنبه :

امروز امام زمان در استادیوم آزادی سخنرانی کردند .ایشان فرمودند : مهمترین دغدغه نظام اسلامی مسئله تخم مرغ و پودر شوینده میباشد . در همین راستا ما از مرغهای متعهد و انقلابی استفاده میکنیم که روزانه چندین تخم بگذلرند .ایشان ادامه دادند طرحی در دست داریم که مرغها را به اسلام دعوت کرده و از آنها بخواهیم به زبان خوش روزی 12 عدد تخم بگذارند ! . اقا در قسمت دیگری از سخنان خود فرمودند : پودر شوینده یکی از مصادیق تجمل گرایی محسوب میشود و پیامبر اکرم برای مبارزه با تجملات ، همیشه از خاک و گل برای شستشو استفاده میکردند ولی اگر قرار شد پودر شوینده مصرف کنیم شاید مجبور شویم باب مذاکره با شیطان بزرگ را باز کنیم !

دوشنبه :

امروز جمعیت دفاع از حقوق زنان اسلامی با انتشار بیانیه ای حمایت خود را از بیانات امام زمان اعلام کردند . در این بیانیه امده است که چنانچه مرغها نتوانند روزی 12 عدد تخم بگذارند بر زنان مسلمان تکلیف است که این کمبود را جبران کنند . در همین حین عده ای از خواهران بسیجی با تجمع در جلوی درب استادیوم آزادی با فریادهای : وای اگر امامم حکم جهادم دهد ، امادگی خود را جهت تخم گذاری اعلام نمودند !

سه شنبه :

امروز امام زمان در جلسه حکومتی حضور یافتند . ایشان با تعجب به سخنان رییس بانک مرکزی در مورد نرخ بهره بانکی و چگونگی رسیدگی به جوایز قرض الحسنه و ... گوش فرا دادند . سپس وزیر آموزش و پرورش در محسنات مدارس غیر انتفاعی باب سخن را گشود . وزیر علوم نیز با اشاره به لزوم افزایش شهریه های دانشگاه آزاد ، پیام نور ، علمی کاربردی و ... این افزایش شهریه را نوعی کمک به مردم و دانشجویان برشمرد ! وزیر کشاورزی در حالی که دو کیلو گوجه فرنگی در دست داشت وارد جلسه شد و گفت مژده که بحران گوجه تمام شد . و سپس بین تمام حضار گوجه فرنگی با نمک تقسیم شد ! در پایان از زحمات وزیر کشور بابت جای دادن هفتاد میلیون مجرم به جرم ایرانی بودن در زندانهای کشور قدردانی گردید .

چهارشنبه :

امروز وزیر خارجه امریکا به دعوت امام زمان وارد ایران شدند . پس از نواختن سرود ملی 2.5 ساعته ، در حالی که سفیر آمریکا از شدت پادرد به خود میپیچید بلافاصله راهی استادیوم ازادی شد و با امام زمان به گفتگو پرداخت . گفته میشود محور این صحبتها محرمانه بوده و گویا امام زمان خواهان گرین کارت امریکا بوده که جناب سفیر به ایشان پیشنهاد میدهند در لاتاری سال اینده اقامت آمریکا شرکت کنند !

پنجشنبه :

وزارت بسیج اعلام کرد که مذاکره با آمریکا را نخواهد پذیرفت . بلافاصله پس از این بیانیه تعدادی از بسیجیان با شعارهای :مرگ بر سازشکار مهدی عسکری حیا کن ، امامت رو رها کن - رجایی کجایی ؟ بنی صدر رو بگایی ! و ... در جلوی استادیوم آزادی تجمع کردند .ساعاتی بعد دفتر مقام معظم رهبری در بیانیه ای امام زمان را از این مسئولیت برکنار کرد و چراغعلی احمدی نژاد مشهور به رجایی سوم را بجای ایشان برگزید !

جمعه :

امروز خبری از اقا امام زمان نبود . گویا ایشان همان اقامت در چاه جمکران را ترجیح داده و عطای حکومت اسلامی را به صاحبان اصلیش ! بخشید .
شما چه نظری دارید ؟
انتقاد جالب خاتمی از بی آبرو کردن ملت توسط احمدی‌نژادتوجه:
استفاه از مطالب اطلاعات.نت با ذكر ماخذ آزاد می باشد

با خبرهای خود به خبررسانی اطلاعات.نت ياری رسانيد!  -  http://ettelaat.net/ -

Copyright © 1999-2018 Ettelaat Network, All  Rights Reserved
Webmaster
اطلاعات.نت به هيچ گروه و مرام و مسلك وابسته نيست