توطئه جديد مجاهدين براي خلق يک فاجعه ديگر

دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۸۲

هموطنان گرامي

همانطور که مطلع هستيد از مدتها پيش هنگامي که امريکا سازمان مجاهدين را خلع سلاح نمود و آنها را در اختيار خود گرفت، اخباري حول ائتلاف با سلطنت طلبان و احتمال بکارگيري مجاهدين به عنوان اهرم فشار روي جمهوري اسلامي در گوشه و کنار به گوش مي رسيد.

وزارت دفاع امريکا اخيرا و همزمان با بالا گرفتن فشار روي جمهوري اسلامي و اولتيماتم آژانس بين المللي اتمي، احتمالا اجازه فعاليت دوباره و تحرکات نظامي را به مجاهدين صادر نموده است. زيرا سازمان مجاهدين پس از ماهها سکوت و بي خبري دوباره به جنب و جوش افتاده و در برنامه هاي ماهواره اي خود روي ارتش آزادي بخش مجددا تبليغات وسيعي را شروع نموده ومانور و مارش نظامي پخش مي کنند و از جوانان ايران مي خواهند که به عراق آمده و به ارتش آزادي بخش به پيوندند. همزمان با اين تبليغات همچنين خطوط تلفني خود را در عراق راه اندازي کرده و از طريق سرپل سوئد با اروپا و امريکا رابطه بر قرار کرده اند.

طبق اطلاعات موثقي که ما از طريق دوستان و ملاء خود که به طريقي با مجاهدين در ارتباط اند بدست آورده ايم مجاهدين به ايرانيان و هواداران خود در خارج و داخل ايران مراجعه نموده و براي پيوستن به ارتش آزادي بخش در عراق روي آنها کار مي کنند و گفته اند اوضاع هيچ تغييري با گذشته نکرده و ما همچنان اجازه داريم مانند سابق اهداف نظامي خود را عليه رژيم دنبال کنيم.

ما به جوانان و کساني که ممکن است تحت تأثير تبليغات مجاهدين قرار گيرند هشدار مي دهيم که گول حرف هاي فريبنده مجاهدين را که با چاشني مبارزه با رژيم سرهم بندي شده است را نخورند و زماني که هنوز عراق براي خود عراقيان امن نيست و اوضاع به حالت عادي برنگشته به عراق نروند و در دام تازه مجاهدين گرفتار نشوند که خلاصي از اين دام به قيمت جان شما تمام مي شود. وقتي خود مجاهدين در عراق امنيت ندارند و آينده نامعلومي پيش روي آنان است معلوم نيست چرا ديگران را به اين وادي برهوت دعوت مي کنند.

از طرف ديگر رفتن به عراق و در خدمت مجاهدين قرار گرفتن به معني قرار گرفتن در خدمت اهداف امريکا است زيرا مجاهدين نه در زمان صدام استقلال داشتند و نه اکنون که تحت امر امريکا قرار دارند. و اين آخرين تير ترکش آنهاست و هيچ معلوم نيست که توافق امريکا با مجاهدين در چه سطحي است، آيا امريکا با مجاهدين توافق دراز مدت نموده يا آن که براي امتياز گرفتن از جمهوري اسلامي بطور مقطعي و موقتي مجاهدين را به بازي گرفته و بعد آنها را رها مي سازد. اما همين بازي، تنفس گاهي براي مجاهدين بوجود آورده تا روي آن مانور بدهند و دست به ماجراجوئي جديدي بزنند. به هر حال از اين که پشت پرده چه مي گذرد هيچ اطلاع دقيقي در دست نيست. احمد چلبي اعلام کرده است که مجاهدين جائي در عراق ندارند و بايد خاک اين کشور را ترک کنند و نيروهاي نظامي امريکا گفته اند که ما 3800 نفر از مجاهدين را دستگير کرده ايم. با همه اين اوصاف و اخبار ضد و نقيض معلوم نيست چرا مجاهدين ايراني ها را به عراق مي کشانند. آيا دامي در کار هست. رويهم رفته آنچه مسلم است امريکا در منطقه دنبال منافع خود است و از مزدوران و گروه هاي قدرت طلب نيز استفاده تاکتيکي مي نمايد. راه آزادي و مبارزه با رژيم جمهوري اسلامي از عراق نمي گذرد و مجاهدين ثابت کرده اند که تفاوتي با رژيم ندارند و مي خواهند براي شما قتلگاهي ديگر مانند عمليات فروغ جاويدان بسازند و نان آن را امريکا و سلطنت طلبان بخورند، حتي خود مجاهدين به عنوان الت دست هرگزاز نتايج دستاوردهاي خود سودي نخواهند برد.

ما از سازمانهاي و گروه هاي سياسي و حقوق بشري مي خواهيم که اين فرا خوان غير مسؤلانه و ماجراجويانه را وسيعا افشا و محکوم نمايند، اين يک وظيفه ملي و انساني است.

محمد توفيق اسدي

محمد رضا اسکندري

مسعود جاباني

حسن جعفري

حبيب خرمي

طاهره خرمي

غلامحسين شيرعلي

هادي شمس حائري

اصغر کامياب

جمشيد طهماسبي

امير هوشنگ طاهري

جهانگير لشگر آرا

يکشنبه 30 شهريور1382 برابر با 21 سپتامبر 2003

iran emrooz